BFamily RolePlay
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sva RolePlay Pravila

Go down

Sva RolePlay Pravila Empty Sva RolePlay Pravila

Порука by Admin Mon Mar 30, 2015 4:13 pm

*Uvek simulirajte stvaran zivot(uvek igrajte RP)

*Najjednostavnije pravilo: Ono sto ne mozete u stvarnom zivotu,ne mozete ni ovde.

*Sledece stvari su strogo zabranjena na ovom serveru!
*DeathMatch |DM| - Ubijanje ljudi (igraca) bez ikakvog RP razloga
*Drive By |DB| - Pucanje iz vozila sa mesta vozaca,ovo se odnosi na sva vozila i iskljucivo na vozace,gazenje igraca,ubijanje igraca helisem
*PowerGaming |PG| - Radnja koju je nemoguce izvesti u stvarnom zivotu u datom trenutku ili bilo kojem trenutku
*Revange Kill |RK| - Ubistvo iz osvete
*Bunny Hop |BH| - Skakanje jednom ili vise puta prilikom trcanja s ciljem brzeg trcanja
*Exploting - Koriscenje bilo kakvih poznatih/nepoznatih bugova/propusta u igri ili skripti
*Bug Abusing |BA| - Iskoriscivanje bilo kakvih bagova,bagove morate prijaviti Administratoru/Adminu
*NinjaJack |NJ| - Kradja i uskakivanje vozila dok su u pokretu
*SpawnKill |SK| - Ubijanje na mestu spawn-a (na mestu stvaranja)
*Gun From Ass |GFA| - Predstavlja nonRP,vadjenje oruzija bez /me i /do komande
*Drugs From Ass |DFA| - Predstavlja nonRp,vadjenje droge bez /me i /do komande
*MetaGaming |MG| - Mesanje IC i OOC informacija,samim tim i chata
*IC Chat - Chat vezan iskljucivo za stvari koje su vezane za vas RP zivot
*OOC Chat |/b| - Chat vezan iskljucivo za stvari koje su vezane za vas RL zivot (Stvari koje nemaju veze sa vasom RP igrom)
*RealLife |RL| - Vas zivot van igrice
*RolePlay |RP| - Simulacija stvarnog zivota (Vas zivot u igrici)
*/me - Komanda za izrazivanje pocetka neke radnje
*/do - Komanda za izrazivanje zavrsetka neke radnje
*Spam - Koriscenje komandi nekoliko puta za redom u kratkom vremenskom periodu,pisanje vise chat poruka za redom
*Hackovanje - Koriscenje bilo kakvih modova,hackovanja koji vas stavlja u prednost u odnosu na ostale igrace
*Admin Abusing |AA| - Koriscenje Administratorske pozicije za pretnje/korist sebi ili na stetu drugima
*Admin PowerGaming |APG| - Iskoriscavanje Admin komandi,koriscenje komandi na nacin koji nisu predvidjene da se koriste
*Admin Exsploiting |AE| - Iskoriscavanje Admin u svoju korist,primer: "/askq slapuj me,zaglavio sam se (Nalazite se u Banci i zelite da pobegnete)
*Caracter Kill |CK| - Teranje igraca da napravi novi nalog,npr. stalno ga mucite ili ga stavite u jail na 9999999999...
*Non RolePlaying |nonRP| - Ometanje RP radnji koje izvrsavaju drugi igraci krsenjem pravila,npr. DM-om
*Crack Shoting |CS| - Iskoriscavanje bugova sa oruzjem,deagle,compact,shotgun i jos neka oruzja pucaju veoma brzo iz vozila
*QuickSwapping |QS| - Brzo menjanje oruzja na Q i E ili skrol bez koriscenja /me i /do komandi
*ChickenRunning |CR| - Trcanje cik-cak kako bi izbegli metkove,da bi preziveli
*MoneyFarming |MF| - Pravljenje drugih naloga radi prebacivanja para na jedan
*Logging To Avoid |LTA| - Napustanje igrice da bi nesto izbegli,npr. hapsenje,napustanje u toku obracuna sa drugom bandom...
*Exsploiting the red circle |ETRC| - Iskoriscavanje crvenih check pointa u burgu i drugim prodavnicama,kad stanete na crveni marker,server vas zaledi i izadje vam meni sta zelite da kupite,za to vreme niko ne moze da vas ubije
*Player VS Player |PvP| - Predstavlja napadanje neduznog civila bez razloga,izivljavanje na njemu
*Player VS Enviroment |PvE| - Divljanje i pucanje po okolini i ukrozavanje necije imovine
*Kill on Sight |KOS| - Ubijanje igraca bez gledanja njegovog imena (nick-a)
*RP2WIN - Predstavlja ponavljano koriscenje neke komande ili menjanje IC price kako bi izasli kao Pobednik iz RP-anja
*RPSupermen - RP Supermen je ponasanje igraca kao da mu niko nista ne moze,ne boji se nicega,nista ne mari,nije mu bitno da li ce poginuti

To je to od mene,postujte pravila.

Admin
Admin

Број порука : 4
Join date : 30.03.2015

https://bf-rp.board-directory.net

Назад на врх Go down

Назад на врх

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете одговорити на теме у овом форуму